Wirtualne spacery 3D jako doskonałe rozwiązanie dla deweloperów i inwestorów

Źródło: https://odysseycrew.pl/

Wirtualne spacery 3D dźwignią marketingu

Wirtualne spacery 3D pomogą Ci zaprezentować Twoją inwestycję w jak najlepszym świetle. Wizualizacja budynku zabierze Twoich klientów w wirtualny świat, który już za kilka miesięcy stanie się rzeczywistością. Dzięki naszej aplikacji możesz zbudować swoje interaktywne portfolio, które z powodzeniem zaprezentujesz na dużym ekranie, komputerze lub tablecie, a nawet smartfonie. Pozwoli Ci to zacząć sprzedaż, zanim poniesiesz koszty związane z budową. Niesie to za sobą podwójne korzyści, dla Ciebie jako inwestora oraz dla klienta, który po obejrzeniu swojego potencjalnego mieszkania lub biura wie, że nie kupuje kota w worku. Nasza aplikacja może pokazać wszystkie mocne punkty Twojej inwestycji, które przekonają klienta do zakupu, a to wszystko za pomocą kilku kliknięć. Bez problemu możesz przenosić się między garażem, otoczeniem oraz poszczególnymi pomieszczeniami, a prezentacja może być wykonywana nawet dla wielu osób jednocześnie, co jest ogromną oszczędnością czasu. Wirtualne spacery to profesjonalizm i nowoczesność pod najlepszą postacią.

Krok po kroku

Wirtualny spacer 3D po domu to świetne rozwiązanie, aby uatrakcyjnić ofertę sprzedaży nieruchomości. Ta starannie zaplanowana i przemyślana makieta pozwoli pozyskać nowych klientów oraz przedstawić Twoją inwestycję w jak najlepszym świetle. Jak wygląda tworzenie wirtualnego spaceru krok po kroku?

Planujemy makietę

Razem z Tobą przygotujemy brief projektowy. Po analizie profilu klienta, na podstawie Twoich sugestii oraz naszego doświadczenia, tworzymy bardzo dokładny plan nieruchomości, który obejmuje nie tylko sam budynek, ale i okoliczne atrakcje oraz całe otoczenie zewnętrzne.

Przygotowanie wizualizacji

Wizualizacja wykonana przy użyciu najnowszych technologii, którą wykonamy specjalnie dla Twojej nieruchomości, będzie wyróżniała się najwyższą jakością grafiki oraz niezwykłym realizmem. Aplikacja z interaktywną wizualizacją przeniesie Twoich klientów we wnętrza inwestycji.

Rozpoczęcie sprzedaży

Kiedy makieta z wizualizacją jest już gotowa, możesz zaprosić swoich klientów na wirtualny spacer po nieruchomości. Funkcje aplikacji są dopasowane do Twoich potrzeb, dlatego wszystkie narzędzia sprzedażowe, których dotychczas używałeś, mogą być zintegrowane z naszą aplikacją Homer. Dodatkowo możesz w niej zaplanować strategię reklamową na kolejne miesiące i zacząć sprzedaż najszybciej jak to tylko możliwe.