Czym wyróżnia się zabieg mezoterapii mikroigłowej?

Co należy wiedzieć o tym zabiegu?

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg, który w każdym wypadku jest poprzedzony bardzo wnikliwą konsultacją z kosmetologiem. Podczas takowego spotkania specjalista nas kwalifikuje do zabiegu i co więcej wspólnie z nami określa na jakie efekty można liczyć po zabiegu jakim jest mezoterapia mikroigłowa.

Zabieg właściwy jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Wykorzystywana jest maść znieczulająca. Sam zabieg, a w zasadzie same nakłucia trwają około piętnaście do dwudziestu minut. Zabieg polega na intensywnym oraz bardzo gęstym i głębokim odpowiednio nakłuciu okolic wybranych twarzy lub też innych części ciała, które poddać chcemy regeneracji. Podczas jednego z zabiegów, na twarzy powstają dziesiątki tysięcy nakłuć malutkich. Po zakończeniu samego nakłuwania bezpośrednio na zabiegowy obszar aplikowany wybrany jest koktajl aktywnych składników, które wnikając w odpowiednie warstwy skóry przyczyniają się do osiągnięcia rezultatów oczekiwanych terapii.

Przed samym zabiegiem mezoterapii również warto zadbać o prawidłowe przygotowanie skóry, aby koktajl podawany mógł równomiernie wniknąć. W tymże celu poleca się wykonywać wcześnie korundową mikrodermabrazję lub też dopasowany odpowiednio peeling. Jednak należy pamiętać, że zanim przystąpimy do mezoterapii mikroigłowej skóra wygojona musi być idealnie oraz całkowicie. Nie może być inaczej. Każdy specjalista, który wykonuje nam zabieg doskonale o tym wie. https://visal.pl/