Czym jest fotoksiążka?

Źródło: https://foto-ksiazki.pl/

Wróciłeś z wakacji i masz kartę pamięci pełną wspaniałych zdjęć? Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent na osiemnaste urodziny lub ślub? A może chciałbyś przygotować swojemu dziecku przepiękną pamiątkę pierwszych lat życia? Fotoksiążka to niezwykły sposób na zamknięcie wspomnień w trwałej formie, która przez długie lata przypominać będzie najpiękniejsze chwile! Dowiedz się, jak wygląda proces przygotowywania fotoksiążki i na jakie okazje szczególnie warto ją komuś wręczyć!

Fotoksiążka – co to takiego?

Czym właściwie jest tego typu publikacja? Szczegóły możemy poznać na stronie internetowej Foto-Książki.pl! Powroty z wakacyjnych wycieczek nieodmiennie wiążą się z koniecznością uporządkowania zdjęć na karcie pamięci aparatu czy telefonu. Zdarza się jednak, że zgranie fotografii na dysk twardy komputera pozostaje jedyną czynnością, jaka wiąże się z naszymi pięknymi wspomnieniami. Brak czasu, pospieszne tempo życia i natłok obowiązków sprawiają, że o wakacyjnych fotografiach potrafimy zapomnieć już kilka dni po powrocie do domu i ponownej aklimatyzacji w codzienności. Bywa, że o widoki z urlopu zapytają znajomi – przeszukujemy wtedy foldery komputera, starając się wybrać warte obejrzenia kadry spośród dziesiątek podobnych. Tak jednak wcale nie musi być, gdyż z pomocą przychodzi właśnie fotoksiążka!

Fotoksiążka to rodzaj albumu fotograficznego, którego nie uzupełniamy odbitkami zdjęć z kliszy (z których i tak prawie nikt w tych czasach nie korzysta), ale ich cyfrowymi, pięknie wydrukowanymi odpowiednikami! Forma gotowej do przewertowania, zachęcająco wyglądającej książki sprawia, że przypominanie sobie wspólnie spędzonych chwil nabiera zupełnie nowej jakości – nic się nie rozsypuje i nie wypada. Kontakt z prawdziwym papierem nadaje wspomnieniom sentymentalnej wartości – odbierane są one zupełnie inaczej niż w przypadku wyświetlenia na ekranie, na którym codziennie przeglądamy tysiące multimediów.